Toužíte po dlouhých a hustých řasách? Chcete mít úchvatný a svůdný pohled? Na svatbu, oslavy, taneční, plesy a další nevšední události i běžné nošení bez nutnosti líčení řasenkou.

Skvělé na dovolenou – žádná rozmazaná řasenka při sportu nebo plavání.

Řasy EMPORIO Lashes vynikají maximální lehkostí, přirozeností, jsou odolné vůči vodě i nepřízni počasí. Navíc jsou hypoalergenní a při správné aplikaci neublíží Vašim řasám.

Na výběr jsou k dispozici řasy různé síly, délek a zatočení.

Pokyny před aplikací řas

 • V den aplikace přijďte jen s běžným make-upem, pokud možno bez použití řasenky.

Péče o prodloužené řasy

 • 48 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu očí s vodou (při mytí, plavání, apod.).
 • 48 hodin po aplikaci řas nenanášejte na oči žádné krémy ani make-up.
 • Vyhněte se mnutí očí.
 • Nikdy nepoužívejte mechanické kleště.
 • Používejte jen řasenky doporučené na prodloužené řasy.
 • Používejte šetrné odličovací přípravky, bez přídavků olejů.
 • Při odstraňování očního make-upu buďte velmi opatrná.
 • Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky.
 • Časté návštěvy sauny a páry mohou způsobit uvolnění spojů.
 • Doporučuji doplnění řas každé 3 – 4 týdny.

Často kladené dotazy

Co je to permanentní prodlužování řas?

Revoluční nový produkt, který prodlužuje a zesiluje řasy. Jde o jednotlivé syntetické řasy různé délky, tloušťky a způsobu zatočení, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy. Jsou aplikovány individuálně (řasa na řasu), aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení. Doba aplikace je 1,5 – 2 hodiny a na jedno oko připadne nejméně 45 – 90 syntetických řas. K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum.

Jaký je to pocit nosit prodloužené řasy?

Správně aplikované syntetické řasy Vaše přírodní řasy nezatěžují a vypadají a jsou pociťovány stejně jako přirozené řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Doporučuji doplnění řas každé 3 – 4 týdny. Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. Doplnění je nutné pro znovu vyplnění vypadených řas. Jedná se o méně náročný výkon nejen časově, ale i finančně.

Mohu používat řasenku na prodloužené řasy?

Ano, i když největší výhodou u prodlužování řas je, že ji vlastně nepotřebujete, protože prodloužené syntetické řasy jsou husté a tmavé. Pokud ji však musíte mít, doporučujeme řasenku vodou rozpustnou. Nikdy nepoužívejte voděodolné řasenky nebo řasenky na bázi oleje. Přípravky, které obsahují oleje, narušují spoje a to může zapříčinit odlepení prodloužených řas.

Mohu plavat, sprchovat se nebo jít do sauny, když mám aplikovány permanentní řasy?

Ano, lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně formulované a umožňuje Vám se sprchovat, plavat, cvičit apod. Nicméně se žádná z těchto činností nedoporučuje 48 hodin po výkonu, než se prodloužené řasy ustálí.

Mohou se prodloužené řasy natáčet?

Nesmíte používat mechanické kleštičky, protože mohou poškodit prodloužené řasy. Řasy jsou již natočeny a toto natočení přetrvává, takže není potřeba řasy natáčet. Jestliže přesto chcete řasy natáčet, doporučuji použít šetrnou kulmu na řasy.